Skuteczne sposoby na zdrowie intymne

Niestety kobiety szczególnie narażone są na infekcje intymne. Wynika to z innej niż u mężczyzn budowy anatomicznej, która ułatwia przenikanie drobnoustrojów i rozwijanie się stanu zapalnego.

Na całe szczęście istnieje kilka dobrych sposobów na to, aby uchronić się przed infekcjami intymnymi, które tak skutecznie uprzykrzają życie.

Przede wszystkim, gdy pojawią się pierwsze objawy infekcji, warto zastosować ziołowe płukanki, które działają przede wszystkim bakteriobójczo i odkażająco, a przy okazji są delikatne dla tych miejsc i przynoszą natychmiastową ulgę.

Jeśli to nie pomaga, warto wypróbować Gine Intima Anti Cand z Apteki Oliwnej. Gine Intima Anti Cand doskonale działa na zakażenia pochwy wywołane przez drożdżaki z rodzaju Candida. Jest to jedna z tych rzeczy, którą każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce. Zwłaszcza jeśli zmienia ona klimat, na przykład podczas wakacji.

Poza tym warto postarać się zakwasić organizm i wyrównać swoje PH. W związku tym warto łykać preparaty zawierające duże ilości witaminy C oraz pić sok wyciśnięty z cytryny i żurawiny. Taka kuracja jest dobroczynna dla całego organizmu. Wzmacnia organizm, dzięki czemu motywuje go do walki z bakteriami i grzybami, które zaatakowały organizm z osłabioną odpornością.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *