Poznaj 3 sposoby na zdrowe stawy

Zdrowe stawy to nasz priorytet, pozwalający na utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia fizycznego. Utrudnione chodzenie, bóle reumatyczne, zwyrodnienia? Nie trzeba się tym martwić, przecież można temu skutecznie zapobiec!

  1. Suplementy diety zawierające kolagen

Najskuteczniejszym środkiem na odbudowę chrząstki i tym samym zwalczenie bólu jest przyjmowanie suplementów z glukozaminą, jak Zinaxin Rebuild. Środek jest dostępny bez recepty, a jego przyjmowanie co dzień przez okres 6 miesięcy powoduje ustąpienie bólu i znaczną poprawę mobilności. Suplement Zinaxin Rebuild można stosować profilaktycznie, jako uzupełnienie codziennej diety.

  1. Ruch to zdrowie!

Każdy wie, że ruch to zdrowie. Lekkie ćwiczenia fizyczne są w stanie poprawić mobilność stawów i uśmierzają ból. Fizjoterapeuci zalecają więc codzienne spacery i inne ćwiczenia, które pozwalają na utrzymanie stawów w dobrej kondycji.

  1. Gorące i zimne okłady na pewno pomogą!

Doraźne uśmierzenie bólu zagwarantują zimne i gorące kompresy stosowane na przemian na bolący staw. Terapia ciepłem rozszerza naczynia krwionośne i łagodzi ból, a terapia zimnem pozwala na zmniejszenie obrzęku i stanu zapalnego. Kompresy mogą być stosowane na zmianę po 3 minuty przez około 5-20 minut.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *